Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogf
Gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, a menstruációs görccsel járó fájdalmat, a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat. A Panadol Rapid Extra olyan szétesést segítő rendszert tartalmaz (Optizorb® formula), amely a filmtabletta feloldódását meggyorsítja, a hagyományos paracetamol-koffein kombinációjú tablettákkal szemben. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy
Paracetamol tartalmú fájdalom - és lázcsillapító gyógyszer. Gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, a menstruációs görccsel járó fájdalmat, a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat. Optizorb® formulával a gyorsabb felszívódásért - a hagyományos paracetamol tablettákhoz képest. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Paracetamol tartalmú fájdalom - és lázcsillapító gyógyszer. Gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, a menstruációs görccsel járó fájdalmat, a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat. Optizorb® formulával a gyorsabb felszívódásért - a hagyományos paracetamol tablettákhoz képest. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
A Saridon® hatékonyan enyhíti a fájdalmat hármas hatóanyag-kombinációjának köszönhetően, amelyek egymás hatását erősítik. Gyorsan, akár 15 percen belül hat.
Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára Aleve filmtabletta naproxén-nátrium Mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz. Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. {C}· {C}Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiek
2x gyorsabb felszívódás a hagyományos kioldódású, ibuprofén sav tablettákhoz képest (Nurofen tabletták) Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére olyan esetekben, mint pl. fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás, valamint meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére olyan esetekben, mint pl. fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás,
Az Advil Ultra Forte lágy kapszulának láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez.
2x gyorsabb felszívódás a Nurofen bevont tablettához képest. Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére pl. Fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás, valamint meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására.
Cataflam Dolo Rapid, gyorsan felszívódó lágy kapszula, mely hatékonyan enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. 1Diklofenák-kálium tablettához képest.
A Quarelin egy fájdalomcsillapításra szolgáló, kombinált készítmény.
Enyhe és középerős fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak valamint lázcsillapítás és hűléses megbetegedések kezelésére Hatóanyag: acetil-szalicilsav A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogf
2x gyorsabb fájdalomcsillapító hatású az ibuprofén hatóanyagú hagyományos Nurofen tabletta/bevont tabletta gyógyszerformájú készítményekhez képest*. Közepes és enyhe fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint meghűléses betegségek során előforduló láz és fájdalom rövid távú tüneti kezelésére. 6 éves kortól adható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. A Nurofen Rapid 200 mg lágy kapszula hatóanyaga kétszer olyan gyorsan szívódik fel, így fájdalomcsillapít
Különböző eredetű fejfájás (pl. migrén), menstruációs fájdalmak, hátfájás, izomfájdalom, fogfájás, neuralgiás fájdalmak, meghűléses és influenzás tünetek, valamint láz gyors és hatékony csillapítása. 6 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalma