A Coldrex Junior citrom ízű forró italpor gyermekek részére. 6 éves, vagy annál idősebb gyermekeknél a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál. Hatóanyagainak köszönhetően enyhíti az orrdugulást, a torokfájást, csillapítja a fejfájást és csökkenti a lázat. C-vitamint tartalmaz, mely hozzájárul a szervezet fokozott C-vitamin igényének fedezéséhez.
Tasakonként 300 mg paracetamolt, 20 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 5 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.
Ne alkalmazza egyéb paracetamol tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt.
Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
Hogyan kell alkalmazni a Coldrex Junior por belsőleges oldathoz készítményt?
Mindig a legkisebb hatásos adagot alkalmazza a tünetek enyhítésére. 4 óránál gyakrabban ne alkalmazza a gyógyszert. Gyermekeknek a gyógyszer felnőtt felügyelete mellett adható. A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.
6-12 éves gyermekek: 4-6 óránként 1 tasak. 24 órán belül 4 tasaknál többet ne adjon gyermekének.
6 éven aluli gyermekek: a gyógyszer 6 éven aluli gyermekek számára nem javasolt.
Alkalmazásának időtartama ne haladja meg a 7 napot. Ha a tünetek 3 nap alatt nem enyhülnek, hagyja abba a Coldrex Junior por belsőleges oldathoz készítmény alkalmazását és keresse fel kezelőorvosát. Orvosi felügyelet nélkül 3 napnál tovább nem alkalmazható.
Az alkalmazás módja: Szájon át történő alkalmazásra. Öntse a tasak tartalmát egy pohárba vagy bögrébe, majd a bögrét félig töltse meg nagyon meleg vízzel és jól keverje össze. Ha szükséges, adjon hozzá hideg vizet. Ízesítse cukorral vagy mézzel, ahogy gyermeke szereti.
A Coldrex Junior por belsőleges oldathoz gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha:
• gyermekének máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségben szenvedő gyermekek esetében nagyobb a túladagolás veszélye.
• gyermeke sovány vagy alultáplált.
• gyermeke rendszeresen fogyaszt alkoholt.
• gyermeke súlyos fertőzésben szenved, mivel ez növelheti a metabolikus acidózis kockázatát. A metabolikus acidózis tünetei közé tartoznak: mély, gyors, nehézkes légzés; émelygés (hányinger), rosszullét (hányás); csökkent étvágy. Azonnal beszéljen kezelőorvosával, ha a fenti tünetek bármilyen kombinációban jelentkeznek gyermekénél!
• gyermekének glaukómája (a szem belnyomásának kóros fokozódása) van.
• gyermekének feokromocitómája (mellékvese-daganat) van.
• gyermekének prosztata problémája vagy vizeletürítési nehézsége van.
• gyermekének érbetegsége van (például Raynaud-kór: a kéz-, és lábujjakon hideg- vagy stresszhatásra jelentkező reakció).
Fontos, hogy a Coldrex Junior por belsőleges oldathoz készítményt NE szedje más paracetamol-tartalmú készítményekkel egyidejűleg, mivel a paracetamol javasolt adag feletti alkalmazása akár életet veszélyeztető vagy halálos kimenetelű májkárosodáshoz vezethet. Mindig ellenőrizze a hatóanyagot az egyidejűleg szedett gyógyszer dobozán vagy betegtájékoztatójában!
A Coldrex Junior por belsőleges oldathoz vény nélkül kapható gyógyszer.
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. Ideális választás a megfázás és az influenza tüneteinek otthoni kezeléséhez. Felmelegíti az átfázott testet-lelket és „jó partner” az otthoni tévézéshez, pihentető alváshoz, hiszen a Coldrex tablettával szemben nem tart
Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. Ideális választás a megfázás és az influenza tüneteinek otthoni kezeléséhez. Felmelegíti az átfázott testet-lelket és „jó partner” az otthoni tévézéshez, pihentető alváshoz, hiszen a Coldrex tablettával szemben nem tart
Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdgulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékony láz- és fájdalomcsillapító hatással rendelkezik. Előfordul, hogy a megfázás vagy az influenza intenzívebb, és egyben kellemetlenebb tünetekkel jelentk
Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. Hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit felnőttek és 12 év feletti gyermekek esetében. Három aktív hatóanyagot tartalmaz: Paracetamol – enyhíti a fájdalmat és csökkenti a
Kifejezetten az orrdugulással és orrmelléküregi nyomással járó megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére. Melegen fogyasztandó erdei gyümölcs ízesítésű gyógyszer. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
A Max formula komplex megoldás a megfázás és az influenza kínzó tüneteire. Csillapítja a lázat és a fájdalmat, csökkenti az orrdugulást és köptető hatásával elősegíti a letapadt váladék felszakadását. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Enyhe és középsúlyos, akut mozgásszervi (bokasérülés, hátfájás, derékfájás, ízületi fájdalom), fog- és menstruációs fájdalmak tüneti kezelésére ajánlott fájdalomcsillapító gyógyszer. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: dexketoprofén. A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy, kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Enyhe és középsúlyos, akut mozgásszervi (bokasérülés, hátfájás, derékfájás, ízületi fájdalom), fog- és menstruációs fájdalmak tüneti kezelésére ajánlott fájdalomcsillapító gyógyszer. Vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: dexketoprofén. A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy, kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
A megfázás és influenza tüneteinek együttes kezelésére hatékony megoldást nyújt a Rubophen Thermo forróital granulátum. A gondos szakértelemmel kiválasztott hatóanyag kombináció segít az orrdugulás, a torokfájás, fejfájás, izomfájdalmak és a láz csillapításában. Vény nélkül kapható, paracetamol tartalmú, kombinált készítmény. Forgalmazó adatai: SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1-5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszerinformációs szolgálat: (+36 1) 505 0055 – Web: www.sa
Érezze jobban magát már felesleges cukor bevitele nélkül is! Az egyedülállóan cukormentes Rubophen Thermo granulátumból citromízű forróital készíthető, amely gyorsan felszívódik és hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza kellemetlen tüneteit, mint láz, fejfájás, orrdugulás, torokfájás, izom- és ízületi fájdalom. Vény nélkül kapható, paracetamol tartalmú, kombinált gyógyszer. Forgalmazó adatai: SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1-5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszer
Enyhe és középsúlyos degeneratív ízületi megbetegedések (arthrosis, osteoarthritis) kezelésére szolgál. Csökkenti az ízületi fájdalmakat, elősegíti a beteg ízület működőképességének helyreállítását és gátolja a folyamat előrehaladását. Hatóanyaga a szervezetben fiziológiásán jelen lévő vegyület, mely az ízületi porcképződésben szerepet játszó anyagok szintéziséhez szükséges. A Dona hatására a károsodott porcállomány fokozatosan regenerálódik, újraképződik. A gyógyszer hatása lassan, 2-3 hét al
A Banz Ltd. a nagyobb korosztály (4-10 éves korig) igényeinek kielégítését is célba vette. A Junior Banz modellek polarizált polycarbonat lencsével, tartós kerettel, új formákban és mintákkal egyéni stílusban érhetőek el a nagyobb gyermekek számára. A Junior Banz napszemüvegek Category 3 típusú polarizált lencsékkel vannak szerelve, amelyek 100%-os biztonságot nyújtanak a káros UV sugarakkal szemben. A Junior Banz alapmodelleket levehető neoprén pánttal és karabineres neoprén hordtasakkal szállítjuk. A Ju
A Banz Ltd. a nagyobb korosztály (4-10 éves korig) igényeinek kielégítését is célba vette. A Junior Banz modellek polarizált polycarbonat lencsével, tartós kerettel, új formákban és mintákkal egyéni stílusban érhetőek el a nagyobb gyermekek számára. A Junior Banz napszemüvegek Category 3 típusú polarizált lencsékkel vannak szerelve, amelyek 100%-os biztonságot nyújtanak a káros UV sugarakkal szemben. A Junior Banz alapmodelleket levehető neoprén pánttal és karabineres neoprén hordtasakkal szállítjuk. A Ju
A Normaflore belsőleges szuszpenzió 2 milliárd Bacillus clausii spórát tartalmaz tartályonként. Ideális választás csecsemőknek és kisgyermekeknek. Antibiotikum-kúra, illetve akut hasmenés esetén védi és helyreállítja a bélflóra egyensúlyát, valamint hozzájárulhat a szervezet védekezőképességéhez. Íztelen, így bevétele kicsik számára is egyszerű és kényelmes. Cukor-, glutén- és laktózmentes.
A Banz Ltd. a nagyobb korosztály (4-10 éves korig) igényeinek kielégítését is célba vette. A Junior Banz modellek polarizált polycarbonat lencsével, tartós kerettel, új formákban és mintákkal egyéni stílusban érhetőek el a nagyobb gyermekek számára. A Junior Banz napszemüvegek Category 3 típusú polarizált lencsékkel vannak szerelve, amelyek 100%-os biztonságot nyújtanak a káros UV sugarakkal szemben. A Junior Banz alapmodelleket levehető neoprén pánttal és karabineres neoprén hordtasakkal szállítjuk.