Aspirin® Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum 10x

Aspirin® Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum 10x

Innovatív fájdalomcsillapító az Aspirin® termékcsaládtól! Az Aspirin® Effect szájban oldódó fájdalomcsillapító, víz nélkül bárhol bevehető, így egy mozdulattal enyhítheted a fájdalmat. 

megvesz
Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 8x

Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 8x

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Mikroaktív technológiájának köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®, ami hatékonyan csillapítja fejfájását. 

megvesz
Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Fejfájás? Aspirin® Ultra! Mikroaktív technológiájának köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®, ami hatékonyan csillapítja fejfájását.

megvesz
Aspirin® Plus C FORTE 800mg/480mg pezsgőtabletta 10x

Aspirin® Plus C FORTE 800mg/480mg pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C Forte dupla hatóanyag és magas C-vitamin* tartalmával veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel, mint a láz, fejfájás és a torokfájás. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest.

megvesz
Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 10x

Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 10x

 Vízben oldódó granulátum, ami kombinált megoldást nyújt megfázás és influenzaszerű megbetegedések esetén, mivel olyan hatóanyag-kombinációt tartalmaz, amely a láz és a fájdalom mellett az orrdugulást is kezeli.

megvesz
Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 20x

Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 20x

Vízben oldódó granulátum, ami kombinált megoldást nyújt megfázás és influenzaszerű megbetegedések esetén, mivel olyan hatóanyag-kombinációt tartalmaz, amely a láz és a fájdalom mellett az orrdugulást is kezeli.

megvesz
Nurofen Non-Aqua 200 mg szájban diszpergálódó tabletta 12x

Nurofen Non-Aqua 200 mg szájban diszpergálódó tabletta 12x

Víz nélkül bevehető. A nyelvre helyezve szétesik, így ideális a szilárd gyógyszert nehezen nyelő gyermekek számára. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. Biztonságosan alkalmazható 6 éves kortól. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Fájdalom- és lázcsillapító, gyulladáscsökkentő hatás Gyorsan és

megvesz
Aspirin® Plus C pezsgőtabletta 10x

Aspirin® Plus C pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatóanyagának, valamint C-vitamin tartalmának köszönhetőten segít a megfázás és influenza kezdeti tüneteinek - pl. láz, fejfájás és a torokfájás - legyőzésében.

megvesz
Aspirin® Plus C pezsgőtabletta 20x

Aspirin® Plus C pezsgőtabletta 20x

Az Aspirin Plus C fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatóanyagának, valamint C-vitamin tartalmának köszönhetőten segít a megfázás és influenza kezdeti tüneteinek - pl. láz, fejfájás és a torokfájás - legyőzésében.

megvesz
Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 20x

Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 20x

**Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 20x** Az Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta a legmodernebb mikroaktív technológiát alkalmazza, amelynek köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®. Ha Ön is gyakran küzd fejfájással, akkor az Aspirin® Ultra ideális megoldást nyújt ezekre a kellemetlen pillanatokra. A termék fejlesztése során a tudósok figyelembe vették a gyors hatást és a hosszú távú enyhülést, így Ön gyorsan és hatékonyan megszabadulhat a fájdalmaktól. A 20 darabos kiszerelés kül

megvesz
Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 98x

Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 98x

Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.

megvesz
Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 56x

Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 56x

Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.

megvesz
Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 28x

Aspirin Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló bevont tabletta 28x

Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.

megvesz
Magnosolv energizer 300 mg granulátum 30x

Magnosolv energizer 300 mg granulátum 30x

Magnéziumot, koffeint és B-vitaminokat tartalmazó, szájban oldódó granulátum étrend-kiegészítő készítmény. Édesítőszereket és fenilalanin-forrást is tartalmaz. Cukormentes, citromízű. A magnézium hozzájárul az idegrendszer normális működéséhez, részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban, hozzájárul a normál izomműködéshez, hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez. Ezek a hatások a magnéziumon túl egyes B-vitaminoknak is tulajdoníthatók. A B-vitaminok szintén

megvesz
BB CREME EFFECT - krém hatású harisnyanadrág

BB CREME EFFECT - krém hatású harisnyanadrág

Elrejti a bőrhibákat, bőrfoltokat Optikailag karcsúsít Orrerősítéssel Lépésbetéttel Krémhatású A BB CREME EFFECT olyan innovatív Poliamid fonalból készült, amely fénytörő szerkezetet ad a harisnyának.  A fényvisszaverő struktúrának köszönhetően mintegy fátyolként elfedi a lábakon található enyhe bőrhibákat és természetes módon tökéletesíti a lábak bőrszínét.  Kihangsúlyozza, finomítja és karcsúbbnak láttatja a lábakat. Ideális mindennapi viseletre vagy különleges alkalmakra egya

megvesz
Rubophen Thermo 650 mg/10 mg granulátum belsőleges oldathoz citrom 12x

Rubophen Thermo 650 mg/10 mg granulátum belsőleges oldathoz citrom 12x

A megfázás és influenza tüneteinek együttes kezelésére hatékony megoldást nyújt a Rubophen Thermo forróital granulátum. A gondos szakértelemmel kiválasztott hatóanyag kombináció segít az orrdugulás, a torokfájás, fejfájás, izomfájdalmak és a láz csillapításában. Vény nélkül kapható, paracetamol tartalmú, kombinált készítmény. Forgalmazó adatai: SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1-5. Telefon: (+36 1) 505 0050 – Fax: (+36 1) 505 0060 Gyógyszerinformációs szolgálat: (+36 1) 505 0055 – Web: www.sa

megvesz