Fejfájás? Aspirin® Ultra! Mikroaktív technológiájának köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®, ami hatékonyan csillapítja fejfájását.
Fejfájás? Aspirin® Ultra! Mikroaktív technológiájának köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®, ami hatékonyan csillapítja fejfájását.
**Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 20x** Az Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta a legmodernebb mikroaktív technológiát alkalmazza, amelynek köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®. Ha Ön is gyakran küzd fejfájással, akkor az Aspirin® Ultra ideális megoldást nyújt ezekre a kellemetlen pillanatokra. A termék fejlesztése során a tudósok figyelembe vették a gyors hatást és a hosszú távú enyhülést, így Ön gyorsan és hatékonyan megszabadulhat a fájdalmaktól. A 20 darabos kiszerelés kül
Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.
Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.
Az Aspirin® Protect ajánlott infarktus kockázatának csökkentésére szív- és érrendszeri kockázati tényezőkkel rendelkező 45-79 év közötti férfi-, és 55-79 év közötti nőbetegeknél a haszon/kockázat értékelését követően.
Az Aspirin Plus C Forte dupla hatóanyag és magas C-vitamin* tartalmával veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel, mint a láz, fejfájás és a torokfájás. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest.
Innovatív fájdalomcsillapító az Aspirin® termékcsaládtól! Az Aspirin® Effect szájban oldódó fájdalomcsillapító, víz nélkül bárhol bevehető, így egy mozdulattal enyhítheted a fájdalmat.
A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.
Az Aspirin Plus C fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatóanyagának, valamint C-vitamin tartalmának köszönhetőten segít a megfázás és influenza kezdeti tüneteinek - pl. láz, fejfájás és a torokfájás - legyőzésében.
Az Aspirin Plus C fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatóanyagának, valamint C-vitamin tartalmának köszönhetőten segít a megfázás és influenza kezdeti tüneteinek - pl. láz, fejfájás és a torokfájás - legyőzésében.
A Canephron® bevont tabletta alkalmazható támogató és kiegészítő terápiaként a vese és a húgyutak gyulladásos megbetegedéseinek enyhe eseteiben, illetve vesehomok képződésének megelőzésére. A termék hagyományos növényi gyógyszer, kizárólag a régóta fennálló használaton alapuló, meghatározott javallatokra alkalmazandó.
Idegesség? Ingerlékenység? Belső feszültség? Szorongás? A 470 mg szerves magnéziumsót* és B6-vitamint tartalmazó Magne B6 bevont tabletta segít ellenállóbbá válni a stressz tüneteivel szemben. *A készítmény 470 mg magnézium-laktát-dihidrátot és 5 mg piridoxin-hidrokloridot tartalmaz bevont tablettánként. Vény nélkül kapható gyógyszer. Javallat: Magnéziumhiány kezelésére. Forgalmazó adatai: SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1-5. – Telefon: (+36 1) 505 0050 Gyógyszerinformációs szolgálat: (+36 1
A benne lévő 1000 mg C-vitamin és a 2000 NE D-vitamin támogatja az immunrendszer egészséges működését. A bevont tabletta retard technológiája alkalmas a C-vitamin nyújtott kioldódásának biztosítására. Hatóanyag tartalom 1 kapszulában: C-vitamin 1000 mg D3-vitamin (kolekalciferol) 50 μg = 2000 NE Csipkebogyó (Rosa canina L.) termés 30 mg
**Magne B6 bevont tabletta 180x - Hosszú leírás** A Magne B6 bevont tabletta az egészséges életmód elengedhetetlen kiegészítője, különösen azok számára, akik magnéziumhiánnyal küzdenek. A magnézium az emberi szervezet egyik legfontosabb ásványi anyaga, amely számos fiziológiai folyamatban részt vesz, beleértve az izom- és idegrendszer működését, a fehérjeszintézist, valamint a sejtek energiacseréjét. A Magne B6 tabletta megbízható megoldást nyújt a magnézium pótlására, különösen akkor, ha a táplálkozás s
2x gyorsabb fájdalomcsillapító hatású az ibuprofén hatóanyagú hagyományos Nurofen tabletta/bevont tabletta gyógyszerformájú készítményekhez képest*. Közepes és enyhe fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint meghűléses betegségek során előforduló láz és fájdalom rövid távú tüneti kezelésére. 6 éves kortól adható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. A Nurofen Rapid 200 mg lágy kapszula hatóanyaga kétszer olyan gyorsan szívódik fel, így fájdalomcsillapít