Coldrex tabletta 12x

Coldrex tabletta 12x

Öt aktív összetevőjével hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit: a fej- és torokfájást, a lázat, a levertséget valamint az orrdugulást. Az aszkorbinsav a megfázás és influenza kapcsán fellépő C-vitamin hiány pótlásában segít.

Koffeint tartalmaz, amely csökkenti a megfázással járó levertséget. C-vitamin tartalmának köszönhetően segít a megfázás és influenza kezdeti szakaszában fellépő C- vitamin veszteség pótlásában.

Tablettánként 500 mg paracetamolt, 5 mg fenilefrin-hidrokloridot, 25 mg koffeint, 20 mg terpin-hidrátot és 30 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) tartalmaz.

Ne alkalmazza más paracetamol tartalmú gyógyszerekkel együtt, az orrdugulás csökkentésére vagy a megfázás kezelésére szolgáló más gyógyszerekkel együtt.

Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
Hogyan kell szedni a Coldrex tablettát?

Mindig a legkisebb hatásos adagot alkalmazza a tünetek enyhítésére. 4 óránál gyakrabban ne alkalmazza a gyógyszert. A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.

A készítmény ajánlott adagja:

65 kg feletti serdülők és felnőttek: 4-6 óránként 1-2 tabletta. 24 órán belül 8 tablettánál többet ne vegyen be.

43-65 kg közötti serdülők és felnőttek: 4-6 óránként 1 tabletta. 24 órán belül 6 tablettánál többet ne vegyen be.

33-43 kg közötti serdülők: 6 óránként 1 tabletta. 24 órán belül 4 tablettánál többet ne vegyen be. Két adag alkalmazása között minimum 6 órának el kell telnie.

12 év alatti gyermekek: A készítmény alkalmazása - koffein-tartalma miatt - 12 éven aluli gyermekeknél ellenjavallt.

Alkalmazásának időtartama ne haladja meg a 7 napot. Ha a tünetek 3 nap alatt nem enyhülnek, hagyja abba a Coldrex tabletta alkalmazását és keresse fel kezelőorvosát. Orvosi felügyelet nélkül 3 napnál tovább nem alkalmazható.

Az alkalmazás módja: Szájon át történő alkalmazásra. A tablettát vízzel nyelje le.

Általános figyelmeztetések:

Paracetamolt tartalmaz. Túl sok paracetamol alkalmazása súlyosan károsíthatja a májat. Előfordulhat, hogy egyáltalán nem szedheti ezt a készítményt, vagy csökkentenie kell az alkalmazott paracetamol mennyiségét.

A Coldrex tabletta alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha:

• máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségben nagyobb a túladagolás veszélye.

• sovány vagy alultáplált.

• rendszeresen fogyaszt alkoholt.

• Ön súlyos fertőzésben szenved, mivel ez növelheti a metabolikus acidózis kockázatát. A metabolikus acidózis tünetei közé tartoznak: mély, gyors, nehézkes légzés; émelygés (hányinger), rosszullét (hányás); csökkent étvágy. Azonnal beszéljen kezelőorvosával, ha a fenti tünetek bármilyen kombinációban jelentkeznek Önnél!

• glaukómája (a szem belnyomásának kóros fokozódása) van.

• feokromocitómája (mellékvese-daganat) van.

• prosztata problémája vagy vizeletürítési nehézsége van.

• érbetegsége van (például Raynaud-kór: a kéz-, és lábujjakon hideg- vagy stresszhatásra jelentkező reakció).

Fontos, hogy a Coldrex tablettát NE szedje más paracetamol-tartalmú készítményekkel egyidejűleg, mivel a paracetamol javasolt adag feletti alkalmazása akár életet veszélyeztető vagy halálos kimenetelű májkárosodáshoz vezethet. Mindig ellenőrizze a hatóanyagot az egyidejűleg szedett gyógyszer dobozán vagy betegtájékoztatójában! Forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez, ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert.
A Coldrex tabletta vény nélkül kapható gyógyszer.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

megvesz
Coldrex tabletta 24x

Coldrex tabletta 24x

Öt aktív összetevőjével hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit: a fej- és torokfájást, a lázat, a levertséget valamint az orrdugulást. Az aszkorbinsav a megfázás és influenza kapcsán fellépő C-vitamin hiány pótlásában segít. Koffeint tartalmaz, amely csökkenti a megfázással járó levertséget. C-vitamin tartalmának köszönhetően segít a megfázás és influenza kezdeti szakaszában fellépő C- vitamin veszteség pótlásában. Tablettánként 500 mg paracetamolt, 5 mg fenilefrin-hidrokloridot, 25 mg

megvesz
Selenorg tabletta 60x

Selenorg tabletta 60x

    Besorolás típusa: Étrend-kiegészítő KINEK ÉS MIRE AJÁNLHATÓ A SELENORG TABLETTA? A Selenorg tabletta organikus szelén tartalmának köszönhetően mindenkinek ajánlható, aki pajzsmirigyműködését, immunrendszerét támogatná, vagy hajának, körmének állapotáról gondoskodna. A szelén továbbá hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. HOGYAN ADAGOLJAM A SELENORG TABLETTÁT? Naponta 1 tabletta fogyasztása javasolt reggeli étkezés előtt, szétrágás nélkül, bő f

megvesz
Sörélesztő tabletta  150 db Interherb

Sörélesztő tabletta 150 db Interherb

Sörélesztő tabletta 150db Interherb Természetes energia A sörélesztőben felhalmozott vitaminok és ásványi anyagok hozzájárulnak a szép haj, az ép körmök és az egészséges bőr megőrzéséhez. Az értékes hatóanyagok szervezetünk számára maradéktalanul hasznosulhatnak. Fogyasztását különösen az ellenállóképesség támogatására javasoljuk. Kiszerelés: 150 db tabletta Javasolt fogyasztás: napi 3×3 tabletta Összetevők: inaktív sörélesztő autolizátum (400 mg/tabletta). laktóz, kálcium-sztearát K

megvesz
Tabletta felező T12

Tabletta felező T12

BükkösMed: Gyógyászati  segédeszközök és egészségmegőrző eszközök a jobb életminőségért. Tabletta felező 12 különböző formájú tabletta tartó formával. Tárolórekesz a gyógyszerek tárolására

megvesz
Coldrex Junior por belsőleges oldathoz 10x

Coldrex Junior por belsőleges oldathoz 10x

A Coldrex Junior citrom ízű forró italpor gyermekek részére. 6 éves, vagy annál idősebb gyermekeknél a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál. Hatóanyagainak köszönhetően enyhíti az orrdugulást, a torokfájást, csillapítja a fejfájást és csökkenti a lázat. C-vitamint tartalmaz, mely hozzájárul a szervezet fokozott C-vitamin igényének fedezéséhez. Tasakonként 300 mg paracetamolt, 20 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 5 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz. Ne alkalmazza egyéb paracetamol

megvesz
DAILY PACK (30 TASAK)

DAILY PACK (30 TASAK)

  Adagolás: napi 1 csomag, bőséges folyadékkal.     Multivitamin és ásványi anyag tabletta Kalcium és Magnézium tabletta Q10 Coenzyme kapszula Szőlőmag kivonatot tartalmazó tabletta Halolaj kapszula Szójalecitin kapszula C-Vitamin tabletta                     Magas dózisú multivitamin és ásványi anyag, antioxidánsokkal, Q10-el és Omega 3-al. 7 db kapszula, tablett a és lágyzselatin kapszula adagonként.  

megvesz
COLDREX CITROM ÍZŰ POR BELSŐLEGES OLDATHOZ 10x

COLDREX CITROM ÍZŰ POR BELSŐLEGES OLDATHOZ 10x

Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. Ideális választás a megfázás és az influenza tüneteinek otthoni kezeléséhez. Felmelegíti az átfázott testet-lelket és „jó partner” az otthoni tévézéshez, pihentető alváshoz, hiszen a Coldrex tablettával szemben nem tart

megvesz
COLDREX CITROM ÍZŰ POR BELSŐLEGES OLDATHOZ 14x

COLDREX CITROM ÍZŰ POR BELSŐLEGES OLDATHOZ 14x

Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. Ideális választás a megfázás és az influenza tüneteinek otthoni kezeléséhez. Felmelegíti az átfázott testet-lelket és „jó partner” az otthoni tévézéshez, pihentető alváshoz, hiszen a Coldrex tablettával szemben nem tart

megvesz
Sage BEC250 kávéfőzőgép tisztító tabletta

Sage BEC250 kávéfőzőgép tisztító tabletta

Tulajdonságok: A tabletta hatékonyan eltávolítja a beszáradt kávé zsír, olaj és kávé tanninokat, ill. kávémorzsákat. A csomagolás tartalma 8 db tisztító tabletta. Paraméterek: Alkalmas : BES810BSS, BES870BSS, BES920 a BES980 modellekhez .

megvesz
Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

Legyen okosabb a megfázásnál! A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdgulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz. A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékony láz- és fájdalomcsillapító hatással rendelkezik. Előfordul, hogy a megfázás vagy az influenza intenzívebb, és egyben kellemetlenebb tünetekkel jelentk

megvesz
TOVITA +D3-vitamin csonterősítő tabletta 60db

TOVITA +D3-vitamin csonterősítő tabletta 60db

Kálcium és D-vitamin hiányállapot megelõzésére, csontritkulás csontlágyulás megelõzésére, kiegészítõ kezelésre. A csonttömeg megõrzése szempontjából kritikus élethelyzetekben - terhesség, szoptatás, változókor, rendszeres sportolás, csonttörés, csontritkulás - különösen fontos a megnövelt mennyiségû kalcium fogyasztása. A tabletta szedése ellenjavallt vesekõképzõdés, veseelégtelenség, gyomorsavhiány, mellékpajzsmirigy túlmûködés, D-vitamin túladagolás esetén. A TOVITA csonterõsítõ tabletta tojásh

megvesz
Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 75 rágótabletta

Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 75 rágótabletta

A NOW Pets Pet Allergy terméket a neves állatorvos, Dr. Barbara Royal fejlesztette ki, aki a Royal Treatment Veterinary Center alapítója. Állatorvosok ajánlásával Kutyák és macskák számára kifejlesztett formula Adagolás Kutyáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta naponta kétszer 9-18 kg testtömeg esetén 1 tabletta naponta kétszer 18-36 kg testtömeg esetén 2 tabletta naponta kétszer 36 kg feletti testtömeg esetén 3 tabletta naponta kétszer Macskáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta

megvesz
Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 2x75 rágótabletta

Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 2x75 rágótabletta

A NOW Pets Pet Allergy terméket a neves állatorvos, Dr. Barbara Royal fejlesztette ki, aki a Royal Treatment Veterinary Center alapítója. Állatorvosok ajánlásával Kutyák és macskák számára kifejlesztett formula Adagolás Kutyáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta naponta kétszer 9-18 kg testtömeg esetén 1 tabletta naponta kétszer 18-36 kg testtömeg esetén 2 tabletta naponta kétszer 36 kg feletti testtömeg esetén 3 tabletta naponta kétszer Macskáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta

megvesz
Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 3x75 rágótabletta

Allergia rágótabletta kisállatoknak, Now Pet allergy chewable tablets, 3x75 rágótabletta

A NOW Pets Pet Allergy terméket a neves állatorvos, Dr. Barbara Royal fejlesztette ki, aki a Royal Treatment Veterinary Center alapítója. Állatorvosok ajánlásával Kutyák és macskák számára kifejlesztett formula Adagolás Kutyáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta naponta kétszer 9-18 kg testtömeg esetén 1 tabletta naponta kétszer 18-36 kg testtömeg esetén 2 tabletta naponta kétszer 36 kg feletti testtömeg esetén 3 tabletta naponta kétszer Macskáknak Legfeljebb 9 kg testtömegig fél tabletta

megvesz
Cataflam Dolo 25mg bevont tabletta 30x

Cataflam Dolo 25mg bevont tabletta 30x

A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.

megvesz