Különböző eredetű fejfájás (pl. migrén), menstruációs fájdalmak, hátfájás, izomfájdalom, fogfájás, neuralgiás fájdalmak, meghűléses és influenzás tünetek, valamint láz gyors és hatékony csillapítása.
6 éves kortól alkalmazható.
Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer.
Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást
Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
6 éves kortól adható
Gyors felszívódás*
Laktóz- és gluténmentes
* Nurofen 200 mg bevont tabletta alkalmazási előírás: Az ibuprofén gyorsan felszívódik a gyomor-béltraktusból és gyorsan eloszlik a szervezetben.
2x gyorsabb fájdalomcsillapító hatású az ibuprofén hatóanyagú hagyományos Nurofen tabletta/bevont tabletta gyógyszerformájú készítményekhez képest*. Közepes és enyhe fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint meghűléses betegségek során előforduló láz és fájdalom rövid távú tüneti kezelésére. 6 éves kortól adható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. A Nurofen Rapid 200 mg lágy kapszula hatóanyaga kétszer olyan gyorsan szívódik fel, így fájdalomcsillapít
Különböző eredetű fejfájás (pl. migrén), menstruációs fájdalmak, hátfájás, izomfájdalom, fogfájás, neuralgiás fájdalmak, meghűléses és influenzás tünetek, valamint láz gyors és hatékony csillapítása. 6 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalma
Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogf
Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogf
2x gyorsabb felszívódás a Nurofen bevont tablettához képest. Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére pl. Fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás, valamint meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására.
A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.
A Canephron® bevont tabletta alkalmazható támogató és kiegészítő terápiaként a vese és a húgyutak gyulladásos megbetegedéseinek enyhe eseteiben, illetve vesehomok képződésének megelőzésére. A termék hagyományos növényi gyógyszer, kizárólag a régóta fennálló használaton alapuló, meghatározott javallatokra alkalmazandó.
Idegesség? Ingerlékenység? Belső feszültség? Szorongás? A 470 mg szerves magnéziumsót* és B6-vitamint tartalmazó Magne B6 bevont tabletta segít ellenállóbbá válni a stressz tüneteivel szemben. *A készítmény 470 mg magnézium-laktát-dihidrátot és 5 mg piridoxin-hidrokloridot tartalmaz bevont tablettánként. Vény nélkül kapható gyógyszer. Javallat: Magnéziumhiány kezelésére. Forgalmazó adatai: SANOFI-AVENTIS Zrt. – 1045 Budapest, Tó utca 1-5. – Telefon: (+36 1) 505 0050 Gyógyszerinformációs szolgálat: (+36 1
Víz nélkül bevehető. A nyelvre helyezve szétesik, így ideális a szilárd gyógyszert nehezen nyelő gyermekek számára. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, az izomfájdalmat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. Biztonságosan alkalmazható 6 éves kortól. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Fájdalom- és lázcsillapító, gyulladáscsökkentő hatás Gyorsan és
A benne lévő 1000 mg C-vitamin és a 2000 NE D-vitamin támogatja az immunrendszer egészséges működését. A bevont tabletta retard technológiája alkalmas a C-vitamin nyújtott kioldódásának biztosítására. Hatóanyag tartalom 1 kapszulában: C-vitamin 1000 mg D3-vitamin (kolekalciferol) 50 μg = 2000 NE Csipkebogyó (Rosa canina L.) termés 30 mg
**Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta 20x** Az Aspirin® Ultra 500 mg bevont tabletta a legmodernebb mikroaktív technológiát alkalmazza, amelynek köszönhetően az eddigi leggyorsabban felszívódó Aspirin®. Ha Ön is gyakran küzd fejfájással, akkor az Aspirin® Ultra ideális megoldást nyújt ezekre a kellemetlen pillanatokra. A termék fejlesztése során a tudósok figyelembe vették a gyors hatást és a hosszú távú enyhülést, így Ön gyorsan és hatékonyan megszabadulhat a fájdalmaktól. A 20 darabos kiszerelés kül
2x gyorsabb felszívódás a hagyományos kioldódású, ibuprofén sav tablettákhoz képest (Nurofen tabletták) Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére olyan esetekben, mint pl. fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás, valamint meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására. 12 éves kortól alkalmazható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére olyan esetekben, mint pl. fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás,
**Magne B6 bevont tabletta 180x - Hosszú leírás** A Magne B6 bevont tabletta az egészséges életmód elengedhetetlen kiegészítője, különösen azok számára, akik magnéziumhiánnyal küzdenek. A magnézium az emberi szervezet egyik legfontosabb ásványi anyaga, amely számos fiziológiai folyamatban részt vesz, beleértve az izom- és idegrendszer működését, a fehérjeszintézist, valamint a sejtek energiacseréjét. A Magne B6 tabletta megbízható megoldást nyújt a magnézium pótlására, különösen akkor, ha a táplálkozás s
A Nurofen szuszpenziók már 15 perc elteltével, akár 8 órán át csillapítják a lázat, valamint hatékonyan enyhítik az enyhe, közepesen erős fájdalmat, gyulladáscsökkentő hatásúak. 6 éves kortól adható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Már 15 perc elteltével segít csillapítani alázat és ez a hatás akár 8 órán át tart 6 éves kortól adható Elérhető narancs és eper ízesítésben Enyhe és közepesen erős fájdalom rövidtávú, tüneti kezelésére Fájdalom- és lázcsillapító, gyulla
A Nurofen szuszpenziók már 15 perc elteltével, akár 8 órán át csillapítják a lázat, valamint hatékonyan enyhítik az enyhe, közepesen erős fájdalmat, gyulladáscsökkentő hatásúak. 6 éves kortól adható. Ibuprofén tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer. Már 15 perc elteltével segít csillapítani a lázat és ez a hatás akár 8 órán át tart 6 éves kortól adható A szuszpenzió elérhető narancs és eper ízesítésben Enyhe és közepesen erős fájdalom rövidtávú, tüneti kezelésére. Fájdalom- és lázcs